web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XXXII Niedziela Zwykła / 07. 11. 2021

1. Kończymy dzisiaj nawiedzenie figury św. Michała Archanioła w naszej parafii. Dziękujemy Bogu za ten czas i ufamy, że przyniesie on obfite owoce duchowe dla nas wszystkich. Osobom, które wzięły udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu peregrynacji składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję bardzo ks. Sylwestrowi za poprowadzenie peregrynacji i za wygłoszone do nas słowo.

2. We wtorek, 9 listopada świętujemy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. To święto przypomina, że jesteśmy cząstką jednego Kościoła powszechnego. Bazylika Laterańska jest katedrą biskupa Rzymu, czyli papieża i matką wszystkich kościołów świata.

3. W czwartek, 11 listopada, obchodzić będziemy święto Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00. Niech szczególnie w tym dniu nie zabraknie modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i tych, którzy oddali swoje życie w Jej obronie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. A na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy przede wszystkim młodzież.

5. Przez cały miesiąc listopad modlimy się codziennie za naszych zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami o godz. 17.30.

6. Przypominamy, że w każdy piątek po Mszy św. wieczornej odbywa się w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpoczyna się ona nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego a kończy wspólnym odmówieniem nieszporów. W czasie adoracji istniej możliwość spowiedzi, modlitwy wstawienniczej oraz rozmowy duchowej.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia polecając ich i ich sprawy naszej Patronce, NMP Wspomożycielce Wiernych.


Podziel się tym wpisem: