web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XXX Niedziela Zwykła / 24. 10. 2021

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.

 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej oddamy hołd NMP Wspomożycielce Wiernych i  rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się w poniedziałek Mszą św. wieczorną. Prosimy o zapisywanie się na poszczególne godziny adoracji na wyłożone listy.

 1. Kończy się październik – miesiąc różańca. Zapraszamy codziennie o 17.20, dzieci i młodzież we wtorek. Warto zadać sobie pytania: Czy choć raz w tym miesiącu modliłem się na różańcu? Czy udało mi się zebrać rodzinę i zaprosić ją do wspólnej modlitwy?

 1. W środę, w ramach nabożeństwa różańcowego odprawimy nowennę do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Także w środę odbędzie się Wieczór Chwały oraz rozpocznie się kolejna edycja nowenny za małżeństwa. Po Mszy św. będzie można zgłosić małżeństwa do nowenny a także swój udział w modlitwie.

 1. W czwartek w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Tadeusz Jarecki, przełożony, Inspektorii Warszawskiej Salezjanów, niech Pan Jezus za przyczyną św. Tadeusza obdarza go potrzebnymi łaskami.

 1. Zbieramy do końca października wypominki za zmarłych. Wypełnione kartki można składać w  zakrystii lub w kancelarii, imiona zmarłych można przesłać też na adres elektroniczny parafii: olsztyn.nmpwspomozycielki@archwarmia.pl

 1. W naszej parafii rozpoczęły się lekcje języka włoskiego. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.00. Istniej jeszcze możliwość dołączenia do grupy.

 1. Przypominamy, że w każdy piątek po Mszy św. wieczornej odbywa się w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpoczyna się ona nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego a kończy wspólnym odmówieniem nieszporów.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Leokadia Gniazdowska. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ….


Podziel się tym wpisem: