web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XXII Niedziela Zwykła 28. 08. 2022

 

 1. Dziś ostatnia niedziela wakacji, w liturgii dwudziesta druga niedziela w ciągu roku kościelnego. Eucharystia stanowi centrum niedzieli i życia chrześcijańskiego. Niech sprawowanie tajemnicy paschalnej Chrystusa umacnia nas na drodze podejmowania codziennych obowiązków. Dziś prosimy Boga, aby wszystko co dobre w nas, nieustannie umacniał i strzegł (kolekta mszalna).
 2. W poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie z radcą prawnym. Spotkanie będzie poświęcone ochronie danych osobowych. Będą poruszane sprawy dotyczące unikania przestępstw związanych z różnego rodzaju oszustwami i wyłudzeniami. Radca prawny będzie mówił o kruczkach prawnych umieszczanych w podpisywanych umowach. Na spotkaniu będzie także czas na zadawanie pytań.
 3. Również w poniedziałek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Do członków Rady można przekazywać swoje opinie i sugestie dotyczące funkcjonowania naszej Parafii.
 4. Od czwartku, 1 września, wznawiamy Msze św. o godz. 9.00
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. w intencji powołań inaugurująca nowy rok pracy ministranckiej. Ministrantów, kandydatów oraz członków Liturgicznej Grupy Dorosłych zapraszamy do wspólnej modlitwy, a po Mszy na spotkanie. Także w czwartek, o godz. 23.00 odprawimy Godzinę Świętą.
 6. Piątek tego tygodnia jest też pierwszym piątkiem miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9.30. Wieczorem spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja wynagradzająca Najświętszego  Sakramentu.
 7. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, rozpocznie się ono o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału to wielki dar z Nieba, który warto dobrze wykorzystać.
 8. W następną niedzielę Msza św. o godz. 8.00 w int. Róż Żywego Różańca a po Mszy św. zmiana tajemnic.  Także na tej Mszy św. będziemy modlić się w intencji ks. Jacka z okazji Jego imienin. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Z tej racji katecheza o Eucharystii 15 minut przed każdą Mszą Świętą.
 9. Od następnej niedzieli po przerwie wakacyjnej wznawiamy Mszę św. z udziałem dzieci o godz. 12.00. Za tydzień na tej Mszy św. poświęcimy plecaki i przybory szkolne na nowy rozpoczynający się rok. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie dzieci z naszej parafii. Rodziców prosimy, aby umożliwili im przybycie.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Wspomożycielki Wiernych, Patronki naszej parafii.

Podziel się tym wpisem: