web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XXI Niedziela Zwykła 27.08.2023

 

 1. Dziś ostatnia niedziela wakacji, w liturgii dwudziesta pierwsza niedziela w ciągu roku kościelnego. Eucharystia stanowi centrum niedzieli i życia chrześcijańskiego. Niech sprawowanie tajemnicy paschalnej Chrystusa umacnia nas na drodze podejmowania codziennych obowiązków. Dzisiaj o 17.30 nowenna gietrzwałdzka

 

 1. Od września zapraszamy panie do podjęcia formacji skierowanej do nich. Formacja będzie się odbywać w ramach Akademia Rozwoju Talentów, działającej przy Fundacji SMS z NIEBA (ks. Rafał Jarosiewicz). Formacja odbywa się przez cykl 9 comiesięcznych spotkań oraz pracy własnej z podręcznikiem w czasie między spotkaniami. Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny. Konferencja wstępna pt. Kobieta (nie) doskonała odbędzie się dzisiaj o godz. 15.30 w naszym Oratorium. Prowadzące Magdalena Halak i Agnieszka Macyra.

 

 1. W środę, 30 sierpnia, Wspólnota Słowo Życia zaprasza na Wieczór Chwały.

 

 1. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Do członków Rady można przekazywać swoje opinie i sugestie dotyczące funkcjonowania naszej Parafii.

 

 1. Piątek tego tygodnia jest też pierwszym piątkiem miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9.30. Wieczorem spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja wynagradzająca Najświętszego  Sakramentu.

 

 1. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, rozpocznie się ono o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału, to wielki dar z Nieba, który warto dobrze wykorzystać.

 

 1. W następną niedzielę Msza św. o godz. 8.00 w int. Róż Żywego Różańca a po Mszy św. zmiana tajemnic. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Z tej racji katecheza o Kościele 15 minut przed każdą Mszą Świętą.

 

 1. Od następnej niedzieli po przerwie wakacyjnej wznawiamy Mszę św. z udziałem dzieci o godz. 12.00. Za tydzień na tej Mszy św. poświęcimy plecaki i przybory szkolne na nowy rozpoczynający się rok. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie dzieci z naszej parafii. Rodziców prosimy, aby umożliwili im przybycie. Prosimy także o zgłaszanie dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do pierwszej komunii św. Pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców odbędzie się w niedzielę 17 wrześnie po Mszy św. o godz. 12.00.

 

 1. Od poniedziałku, 4 września wznawiamy Msze św. o godz. 9.00.

 

 1.  Mobilne Centrum diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli praz saturacji krwi. Badania szczególnie zalecane po przejściu COVID 19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym we wtorek, 29 sierpnia, o g. 12.00, na parkingu przy kościele.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Wznawiamy od dzisiejszej niedzieli wydawanie naszej parafialnej gazetki Echo Wspomożycielki

 

 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Wspomożycielki Wiernych, Patronki naszej parafii.


Podziel się tym wpisem: