web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XVII Niedziela Zwykła / 25. 07. 2021

1. Bardzo serdecznie witam wszystkich parafian oraz gości przybyłych do naszej parafii na czas wakacyjnego odpoczynku. Dzisiejsza niedziela jest bogata w wiele obchodów.
Dzisiaj obchodzimy dzień modlitw w intencji kierowców, podróżujących i pielgrzymów. Po każdej Mszy św. święcimy pojazdy. Ofiary zbierane podczas
poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy. Także dzisiaj przeżywamy I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy też jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Po Mszy św. będą zbierane ofiary, które zostaną im przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.
2. We wtorek, 27 dzień miesiąca, o godz. 17.30 odprawimy Nowennę do MB Gietrzwałdzkiej.
3. W sobotę, ostatni dzień miesiąca oddamy część św. Janowi Bosko i będziemy się modlić w intencji dobrodziejów oraz wszystkich grup działających przy naszej parafii.
4. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery. Zbiórka będzie miała miejsce przy schodach do oratorium, rzeczy można przynosić od dnia 29 lipca do 30 lipca do godz. 12.00.
5. W następną niedzielę rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji. Z ochotnym sercem dołączmy do tych, którzy będą powstrzymywali się w tym miesiącu od spożywania napojów alkoholowych.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
7. Zapowiedzi przedślubne. W związek małżeński pragną wstąpić Szymon Zawisza kawaler pochodzący z tutejszej parafii z i Paula Zomkowska panna z parafii św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Olsztynie. Paweł Julian Wieczorek, kawaler zamieszkały w Warszawie, należący do parafii Rzymskokatolickiej św. Rity z Cascii i Ewa Kokolus zamieszkał w Warszawie, należąca do parafii Grekokatolickiej Zaśnięcia NMP w Warszawie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących miedzy tymi osobami powinien to zgłosić do kancelarii parafialnej.
8. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej troszczącym się o naszą świątynię składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła a solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.

 


Podziel się tym wpisem: