web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XVII Niedziela Zwykła / 24. 07. 2022

1. Bardzo serdecznie witam wszystkich parafian oraz gości przybyłych do naszej parafii na czas wakacyjnego odpoczynku. Dzisiejsza niedziela jest bogata w wiele obchodów. Dzisiaj obchodzimy dzień modlitw w intencji kierowców, podróżujących i pielgrzymów. Po każdej Mszy św. święcimy pojazdy. Ofiary zbierane podczas poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Także dzisiaj przeżywamy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

2. W dniu dzisiejszym po Mszy wieczornej o godz. 18 zakończymy nowennę i oddamy hołd NMP Wspomożycielce Wiernych. Adoracja z rozważaniami i pieśniami medytacyjnymi potrwa do godziny 20.00.

3. W środę, 27 dzień miesiąca, o godz. 17.30 odprawimy Nowennę do MB Gietrzwałdzkiej.

4. W niedzielę, ostatni dzień miesiąca oddamy cześć św. Janowi Bosko i będziemy się modlić w intencji dobrodziejów oraz wszystkich grup działających przy naszej parafii.

5. W następny poniedziałek rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji. Z ochotnym sercem dołączmy do tych, którzy będą powstrzymywali się w tym miesiącu od spożywania napojów alkoholowych.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej troszczącym się o naszą świątynię składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła a solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.


Podziel się tym wpisem: