web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XVI Niedziela Zwykła / 18. 07. 2021

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XVI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Msze św. o godz. 8 00, 10 30 i 18 00.

2. W piątek 23-go lipca święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy. W tym dniu modlić się będziemy, aby nasz kontynent nie zapominał o swoich chrześcijańskich korzeniach oraz, aby nie pozbywał się Boga i Jego zasad ze swojego życia.

3. W sobotę 24 miesiąc, będziemy obchodzić miesięczne wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Po Mszy św. złożymy hołd Wspomożycielce i rozpocznie się adoracja, która potrwa do godz. 21.

4. W następną niedzielę 25 lipca obchodzić będziemy dzień modlitw w intencji kierowców, podróżujących i pielgrzymów. Będziemy się też modlić w tym dniu o poszanowanie zasad ruchu drogowego. Po każdej Mszy św. poświęcimy pojazdy. Ofiary zbierane podczas poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy.

5. Także w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych

6. Zapowiedzi przedślubne. W związek małżeński pragną wstąpić Agata Mikłaszewicz panna z parafii tutejszej i Jacek Cząstkiewicz kawaler z parafii św. Anny w Barczewie. Szymon Zawisza pochodzący z tutejszej parafii z i Paula Zomkowska z parafii św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Olsztynie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących miedzy tymi osobami powinien to zgłosić do kancelarii parafialnej.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.


Podziel się tym wpisem: