web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XV Niedziela Zwykła 16. 07. 2023

  1. Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. Niech spotkanie z Jezusem Chrystusem w tajemnicy Jego męki, śmierci i zmartwychwstania będzie umocnieniem na drodze naszego życia.

 

  1. W ubiegłym tygodniu odbyły się warsztaty dla dzieci pod hasłem „Art workshop.” W warsztatach brało udział czternaścioro dzieci. Serdecznie dziękuję Hani i Pawłowi, młodym ze Wspólnoty Słowo Życia z zaangażowanie w ich przeprowadzenie.

 

3.    Trwamy w nowennie do naszej Patronki, NMP Wspomożycielki Wiernych, nabożeństwo odprawiane jest o godz. 17.45. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W sobotę, 22 lipca, przypada święto Świętej Marii Magdaleny. Magda z Magdali była uczennicą Jezusa. Wraz z innymi niewiastami towarzyszyła Zbawicielowi. Pierwsza spotkała Zmartwychwstałego Pana i przekazała tę radosną nowinę Apostołom. Otrzymała miano Apostołki Apostołów.

 

  1. W następną niedzielę 23 lipca rozpocznie się XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. poświęcimy pojazdy. Ofiary zbierane podczas poświęcenia zostaną przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy.  

 

  1. W terminie od 31.07 – 12.08 2023 r. odbędzie się 40. Jubileuszowa Warmińska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę (GIETRZWAŁD – JASNA GÓRA). Na pielgrzymkę można zapisywać się tylko poprzez formularz zgłoszeniowy dostępnym na stronie internetowej www.pielgrzymkawarminska.pl i na profilu na Facebooku Warmińskich Pielgrzymek Pieszych.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

8.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.


Podziel się tym wpisem: