web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XIV Niedziela Zwykła / 04. 07. 2021

 

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, nie tylko w niedzielę. Zadbajmy, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości. Przypominam, że na czas wakacji została zawieszona Msza św. o godz. 12.00.

2. We wtorek o godz. 17.30 różaniec z wypominkami a następnie Msza św. za wszystkich wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

3. W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa, zaproszenie w sposób szczególny kierowane jest do mężczyzn naszej parafii. Nabożeństwo będzie prowadzić Męski Pluton Różańca naszej parafii.

4. Na czas wakacji zawieszamy adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek miesiąca, oprócz pierwszych piątków miesiąca.

5. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza do podjęcia studiów na kierunku: teologia oraz nauki o rodzinie. Przygotowują one do pracy przyszłych kapłanów, nauczycieli religii oraz specjalistów ds. rodziny. Zaproszenie skierowane jest także do osób w dojrzałym wieku. Nowością w ofercie kształcenia jest coaching i tutoring rodzinny. Szczegóły znajdują się na ulotkach i w intrenecie.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Zapowiedzi przedślubne. W związek małżeński pragną wstąpić Agata Mikłaszewicz panna z parafii tutejszej i Jacek Cząstkiewicz kawaler z parafii św. Anny w Barczewie. Kto wiedziałby o istniejących przeszkodach winien zgłosić to do kancelarii parafialnej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.


Podziel się tym wpisem: