web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XIV Niedziela Zwykła / 03.07.2022

 

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, nie tylko w niedzielę. Zadbajmy, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości. Przypominam, że na czas wakacji została zawieszona Msza św. o godz. 12.00.

 

2. We wtorek o godz. 17.30 różaniec z wypominkami a następnie Msza św. za wszystkich wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, pierwszy czwartek miesiąca:

– w środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

– w czwartek o godz. 23.00 Godzina Święta.

 

4. Na czas wakacji zawieszamy adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek miesiąca, oprócz pierwszych piątków miesiąca.

 

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przypominamy o półce wymiany książek znajdującej się w przedsionku. Warto się zainteresować, jest wiele ciekawych tytułów. Książkę można zabrać do domu, przeczytać i odnieść. Na czas wakacji zawieszamy wydawanie gazetki parafialnej.

 

6. Zapowiedzi przed ślubne. W związek małżeński pragną wstąpić Aleksandra Weronika Czajkowska panna z parafii tutejszej i Emilian Hasiuk kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie.

 

7. W tym tygodniu patronują nam:

– środa, 6 lipca – Błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, patronka dzieł misyjnych w Polsce;

– piątek, 8 lipca – Święty Jan z Dukli (1414-1484), franciszkanin, świątobliwy kapłan, wybitny kaznodzieja.

 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.


Podziel się tym wpisem: