web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XIII Niedziela Zwykła 30.06. 2024  

 

  1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

 

  1. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Przypominamy, że rozpoczynający się jutro lipiec tradycyjnie poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa. W lipcowe dni zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy wtorek, pierwsza środa, pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

we wtorek o 17.30 różaniec a następnie Msza św. w int. zmarłych polecanych   w wypominkach

w środę nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

w czwartek o godz. 23.00 Godzina Święta

w piątek odwiedziny chorych na czas wakacji są zawieszone, spowiedź święta od godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

w sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17.00, o 18.00 Msza św. w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam:

– w środę, 3 lipca – św. Tomasz, Apostoł, który według tradycji miał zanieść Dobrą Nowinę do Indii

– w sobotę, 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych w Polsce

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca a po Mszy św. zmiana tajemnic.

 

  1. Na czas wakacji Msza św. z udziałem dzieci o godz. 12.00 jest zawieszona. Dzieci przychodzą z rodzicami na Msze św. dla dorosłych. Na czas wakacji zawieszamy także katechezy w pierwszą niedzielę miesiąca a także cotygodniowe adoracje w piątek, oprócz pierwszych piątków miesiąca, czyli w najbliższy będzie adoracja.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wszelkiej pomyślności i opieki Patronki naszej parafii. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek – udanych wyjazdów oraz umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

Podziel się tym wpisem: