web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XIII Niedziela Zwykła / 27. 06. 2021

 

1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, bądźmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.

Dzisiaj o 17.00 Nowenna do MB Gietrzwałdzkiej a po niej nabożeństwo czerwcowe.

2. We wtorek 29-go czerwca obchodzić będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za Ojca św. prosząc dla niego o potrzebne dary do pełnienia posługi Piotrowej. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W środę, ostatni dzień miesiąca, comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną, będziemy się modlić za wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii. W tym dniu odbędzie się też Wieczór Chwały prowadzony przez wspólnotę Słowo Życia.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, o 23.00 odprawimy Godzinę Świętą, serdecznie zapraszamy.

5. W pierwszy piątek możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty od godz. 17.30. Po Mszy nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Comiesięczne odwiedziny chorych na czas wakacji są zawieszone. gdyby jednak zaszła nagła potrzeba skorzystania z sakramentów w każdej chwili można a nawet trzeba wezwać kapłana.

6. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, rozpocznie się ono o godz. 17.00. Po nim Msza św. w int. wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca a po Mszy św. zmiana tajemnic.

8. Na czas wakacji Msza św. z udziałem dzieci o godz. 12.00 jest zawieszona. Dzieci przychodzą z rodzicami na Msze św. dla dorosłych.

9. 3 lipca 2021 r. w parafii MB Różańcowej w Olsztynie – Dajtki, ul. Żytnia 68 Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zakończenie 10 lipca Mszą św. o godz. 18.00.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wszelkiej pomyślności i opieki Patronki naszej parafii.

12. W minionym tygodniu odszedł do Pana Janusz Zawisza. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…


Podziel się tym wpisem: