web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

 

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana. O godz. 14.00 w ramach naszego kina parafialnego zostaną wyświetlone kolejne odcinki serialu The Chosen.

 

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.

 

3. Przypominam, że nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w kościele codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30. W ramach nabożeństwa odmawiana jest także nowenna do Patronki naszej parafii, NMP Wspomożycielki Wiernych.

 

4. W środę 19 czerwca Wspólnota Słowo Życia zaprasza na Wieczór Chwały, rozpocznie się on jak zwykle Mszą św. o godz. 18.00, a następnie adorując Pan a Jezusa w Najświętszym Sakramencie będziemy Go uwielbiać i prosić o łaskę uzdrowienia.

 

5. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek, 17 czerwca – św. Brat Albert Chmielowski,

– w piątek, 21 czerwca – św. Alojzy Gonzaga, jezuita,

 

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i wypożyczania książek z półki wymiany książek

 

7. 22 czerwca 2024 r. odbędzie się w Stoczku Klasztornym spotkanie  archidiecezjalne Żywego Różańca, Nieustającego Różańca i wspólnot Rycerzy Niepokalanej. O  godz. 11.00 rozpoczyna się różańcem, 12.00 Msza św., 13.00  poczęstunek.

 

8.  Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.


Podziel się tym wpisem: