web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

X  Niedziela Zwykła 10.06.2024

  1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie.

 

  1. Dziękuję serdecznie tym wszystkim parafianom, którzy włączyli się w modlitwę podczas Jerycha Różańcowego, był to duży wysiłek dla naszej parafii, ale daliśmy radę oczywiście przy dużym udziale osób z innych parafii. Szczególnie dziękuję pani Stanisławie Hanowskiej bo głównie na niej spoczywał ciężar poszukiwania osób na godziny, które nie było obstawione.

 

3.     W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego wieczoru o godz. 17.30 wspólnie śpiewamy bądź odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

 

4.     W sobotę, 15 czerwca rozpoczniemy nowennę do NMP Wspomożycielki Wiernych, będziemy ją odprawiać w ramach nabożeństwa czerwcowego.

 

5.     W niedzielę 16 czerwca, o godz. 14.00 w ramach naszego kina parafialnego zostaną wyświetlone kolejne odcinki serialu The Chosen.

 

6.     W tym tygodniu patronują nam:

– we wtorek, 11 czerwca – św. Barnaba, Apostoł,

– w środę, 12 czerwca – bł. Franciszek Kęsy i Towarzysze, wychowankowie oratorium salezjańskiego

– w czwartek, 13 czerwca – św. Antoni z Padwy,

– w piątek, 14 czerwca – bł. Michał Kozal, biskup i męczennik z Dachau,

 

7.     Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest nowy numer Gościa Niedzielnego, jest też nowy numer Gość Niedzielny Historia. Jest do zabrania gazetka ewangelizacyjna Dobre Nowiny.

 

8.     Nasza Parafia w dniach od 1 do 7 lipca organizuje warsztaty rekolekcyjno-artystyczne dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia będą się odbywać od 8.00 do 15.00. Więcej informacji oraz zgłoszenia u ks. Proboszcza.

 

  1. Serdecznie dziękuję ofiarodawcom oraz wszystkim troszczącym się o naszą świątynię. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.


Podziel się tym wpisem: