web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

VI Niedziela Zwykła 13. 02. 2022

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. We wtorek, rozpoczyna się comiesięczna nowenna do Patronki naszej parafii N.M.P Wspomożycielki Wiernych. Prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy konfesjonale lub drogą elektroniczną. Zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszej patronki, aby wypraszać potrzebne łaski dla siebie, naszych bliskich i całej naszej parafii. Nowenna odprawiana jest o godz. 17.30.

3. Również we wtorek rozpoczynamy 33 dniowe Rekolekcje Zawierzenia św. Józefowi. Rekolekcje będą polegać na pracy indywidualnej oraz udziale w sześciu spotkaniach w kościele. Pierwsze spotkanie: 15 lutego – konferencję wprowadzającą wygłosi Piotr Patejuk (dziennikarz Radio Profeto Sercańskiego Dzieła Nowej Ewangelizacji, współtwórca Stowarzyszenia „…by Świat usłyszał”, redaktor naczelny portalu Horyzonty.info). Zapisać można się w zakrystii lub przez internet parafialikusy@gmail.com lub stronę fb.

4. Przedszkole Archidiecezjalne im. św. Mikołaja w Olsztynie, prowadzone przez siostry salwatorianki, przy ul. Sosnowej 7, od 07 lutego rozpoczęło nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Bliższe informacje można uzyskać w przedszkolu i na stronie internetowej przedszkola: www.archprzedszkole.pl

5. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które wypełniły i dostarczyły ankiety, które były rozdawane w czasie kolędy. Jeśli do kogoś taka ankieta nie dotarła to na stoliku są wyłożone, można je zabrać, wypełnić i przynieść do kościoła wrzucając do skarbony podpisanej: ofiara na kościół, intencje na nowennę.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej troszczącym się o naszą świątynię składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła, a wszystkim tym którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: