web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Zwykła 5.02.2023

 

  1. Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa. W ten sposób umacnia nas na drodze naszych codziennych zmagań.

 

  1. We wtorek o 17.30 różaniec a następnie Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach.

 

  1. W parafii Św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie, ul. B. Dybowskiego 2 trwa Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do udziału.

 

  1. W sobotę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. To święto obchodzone jest jako Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele w tym dniu Mszę Świętą z możliwością przyjęcia sakramentu chorych będziemy sprawowali o godz. 9.00 i 18.00. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy świętej.

 

  1. W przyszłą niedzielę, 12 lutego na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy w sposób szczególny młodzież, dla kandydatów do bierzmowania obecność na tej Mszy św. jest obowiązkowa. Po Mszy św. spotkanie braterskie dla młodzieży.

 

  1. Nastąpiła zmiana daty Misji Świętych, zostały one przeniesione na maj. Szczegóły będą podane w późniejszym terminie

 

  1. Przypominamy, że w każdy piątek po Mszy św. wieczornej odbywa się w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpoczyna się ona nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego. W czasie adoracji istniej możliwość skorzystania ze spowiedzi. Adorację kończymy wspólnym odmówieniem Nieszporów.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia kolejny numer Gościa Niedzielnego a także do zabrania gazetka Echo Wspomożycielki.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 


Podziel się tym wpisem: