web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

V Niedziela Wielkiego Postu / 03.04.2022

  1. Kończymy dzisiaj rekolekcje parafialne. Serdecznie Bóg zapłać o. Antoniemu Jucewiczowi za wygłoszone słowo. Bardzo dziękuję także wszystkim tym parafianom, (szczególnie parafiankom), którzy ochotnie włączyli się w przygotowywanie i organizację posiłków dla księży. Dziękuję także siostrze Łukaszy, panu organiście. Bóg zapłać.

  1. Dziś, w piątą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy część tego okresu liturgicznego, która będzie miała charakter pasyjny. Niech rozważanie męki Zbawiciela pomaga nam podejmować codzienny trud i przeżywać go w łączności ze Zbawicielem. Od dziś zgodnie z tradycją w kościołach zasłaniane są krzyże.

  1. We wtorek o godz. 17.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

  1. W środę, z racji pierwszej środy miesiąca o godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Józefa.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich ministrantów oraz członków Liturgicznej Grupy Dorosłych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. O 23.00 odprawimy Godzinę Świętą.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 i 19.00. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 17.30. W piątek wyruszy z Gutkowa po Mszy św. o godz. 18.00 Ekstremalna Droga Krzyżowa, szczegóły na plakacie. W Wielką Środę, 13 kwietnia odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej przechodząc ulicami naszego osiedla już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

  1. Przyszła niedziela to już Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa rozpoczynająca w Kościele Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest jak zwykle do nabycia kolejny numer Gościa Niedzielnego, jest jeszcze specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony w całości św. ojcu Pio, kosztuje 10 zł.

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Grażyna Włodkowska. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …


Podziel się tym wpisem: