web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Boże Narodzenie 2020

Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom w swoim imieniu jak również ks. Jacka życzę, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

W dzisiejszą Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. w naszym kościele będą odprawiane jeszcze o godz. 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8 00 i 9.15.

Jutro w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia wspominamy pierwszego męczennika św. Szczepana. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i o 18.00. W tym dniu tradycyjnie wspieramy naszymi ofiarami Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W przyszłą niedzielę, 27 grudnia, przypada święto Świętej Rodziny Nazaretańskiej: Jezusa, Maryi i Józefa. Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny będziemy prosili o świętość i pokój w naszych rodzinach.

W niedzielę, 27 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Czuwanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00. Pragniemy w ten sposób, przy pomocy Słowa Bożego i słów kolęd, rozważać głęboką tajemnicę Bożego Narodzenia. Podczas czuwania rozpocznie się 9-cio dniową nowenna w intencji uzdrowienia małżeństw i rodzin w kryzysie. Można będzie zgłosić rodzinę lub małżeństwo do modlitwy a także włączyć się w odmawianie nowenny.

Dziękujemy parafianom, którzy poświęcili swój czas i zdolności, aby przygotować naszą świątynia na Boże Narodzenie. Dziękujemy szczególnie siostrze  Łukaszy oraz panom Andrzejowi Murzynowi, Wacławowi Rudzkiemu, Albertowi Kuckowi, Tomaszowi Kuckowi, Andrzejowi Maksimowiczowi, Jerzemu Wojcickiemu. Dziękujemy także pani Danucie Piotrowicz za ofiarowane choinki.

Wszystkim naszym parafianom i gościom raz jeszcze życzymy Bożonarodzeniowej radości i pokoju serca. Na radosne świętowanie Bożego Narodzenia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.


Podziel się tym wpisem: