web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Święto Chrztu Pańskiego / 10.01.21

1. Chrzest Chrystusa także jest objawieniem – epifanią. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się światu jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, pragniemy, aby jedna niedziela w miesiącu była dedykowana w sposób szczególny jej, będzie to druga niedziela miesiąca. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. W piątek 15 stycznia rozpoczyna się Nowenna do patronki naszej parafii – Wspomożycielki Wiernych. Nasze prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do skarbonki przy konfesjonale z prawej strony. Nowennę odprawiamy o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę zapraszając poszczególne ulicę na Mszę św. o godz. 19.00

* Poniedziałek 11 stycznia – ul. Kajakowa, Pływacka, Wioślarska, Wodna

* Wtorek 12 stycznia – ul. Wędkarska strona parzysta

* Środa 13 stycznia – ul. Wędkarska strona nieparzysta

* Czwartek 14 stycznia – ul. Wczasowa, Krańcowa

Do dzisiaj można składać formularze zapraszające księdza na wizytę pasterską w naszych domach.

5. W przyszła niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00, zapraszamy małżeństwa pragnące pogłębić swoje relacje. W sposób szczególny zapraszamy małżeństwa obchodzące w styczniu swoje kolejne jubileusze, dla nich będzie okazja odnowienia przysięgi małżeńskiej.

6. Informujemy, że parafia ma nową stronę internetową, jest ona w trakcie tworzenia, ale jest już dostępna pod adresem: www.likusy.salezjanie.waw.pl

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej troszczącym się o naszą świątynię składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła a wszystkim tym którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: