web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Święto Chrztu Pańskiego 08.01.2023

 

  1. Dzisiejszy dzień to okazja, aby wspomnieć sakrament chrztu świętego. Chrzest Janowy był zapowiedzią prawdziwego chrztu. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.

 

  1. W niedzielę 15 stycznia o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Wspólnot Różańcowych naszej parafii. Także w następną niedzielę rozpoczyna się Nowenna do patronki naszej parafii – Wspomożycielki Wiernych. Nasze prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do skarbonki przy konfesjonale z prawej strony. Nowennę odprawiamy o godz. 17.45.

 

  1. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę

Poniedziałek 9.01          – ul. Wczasowa strona parzysta, nieparzysta

Wtorek 10.01                  – ul. Wakacyjna

Środa 11.01                  – ul. Łabędzia, ul. Rakowa

Czwartek 12.01               – ul. Jagodowa

Piątek 13.01                      – ul. Letniskowa, ul. Kajakowa

Sobota 14.01                   – ul. Wioślarska, ul. Wodna, ul. Pływacka, ul. Krańcowa

 

Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 16.00, w sobotę od godz. 10.00. W czasie kolędy nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

 

  1. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii. Na tę Mszę zapraszamy szczególnie małżeństwa, które w styczniu obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty trudnych małżeństw Sychar.

 

  1. W przyszły piątek ze względu na kolędy nie będzie adoracji.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.

 


Podziel się tym wpisem: