web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Święto Chrztu Pańskiego 07.01.2024

1.   Dzisiejszy święto Chrztu Pańskiego jest okazją, aby wspomnieć nasz własny chrzest. Chrzest Janowy był zapowiedzią prawdziwego chrztu. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.

Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

 

2.   W tym tygodniu kontynuujemy kolędę

Poniedziałek 08.01  – ul. Wczasowa strona parzysta

Wtorek 09.01           – ul. Letniskowa, ul. Kajakowa

Środa 10.01              – ul. Wakacyjna

Czwartek 11.01        – ul. Łabędzia, ul. Rakowa

Piątek 12.01             – ul. Jagodowa nieparzyste, ul. Wodna

Sobota 13.01            – ul. Jagodowa parzyste, ul. Pływacka

Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 16.00, w sobotę od godz. 10.00. Informuję, że istnieje możliwość przyjęcia księdza do południa w danym dniu, w którym wyznaczona jest ulica zamieszkania po uprzednim zgłoszeniu. Proszę, aby oświetlić wejścia do domów i zostawić otwartą furtkę. W czasie kolędy Msza św. w dni powszednie odprawiana jest o godz. 9.00.

 

3.   W przyszłą niedzielę, 14 stycznia, po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się krótki koncert kolęd w wykonaniu Międzyparafialnego Chóru „Wawrzynki”. Już dzisiaj dziękujemy i serdecznie zapraszamy.

 

4.   W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie młodzież. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie.

 

5.   W przyszły piątek ze względu na kolędy nie będzie adoracji.

 

6.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

7.   Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.

 


Podziel się tym wpisem: