web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela zwykła / 12.02.23

 

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności. Po Mszy św. będą zbierany ofiary na pomoc poszkodowanym w Turcji i Syrii.

 

2. W środę, rozpoczyna się comiesięczna nowenna do Patronki naszej parafii NMP Wspomożycielki Wiernych. Prośby i podziękowania można składać do skarbonki przy konfesjonale lub drogą elektroniczną. Zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszej patronki, aby wypraszać potrzebne łaski dla siebie, naszych bliskich i całej naszej parafii. Nowenna będzie odprawiana o godz. 17.45.

 

3. Również w środę rozpoczynamy 33 dniowe Rekolekcje Zawierzenia św. Jozefowi. Rekolekcje będą polegać na pracy indywidualnej oraz udziale w sześciu spotkaniach w kościele. Pierwsze spotkanie 15 lutego – Msza św. o godz. 18.00 i konferencja wprowadzająca.

 

4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za małżeństwa z naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, dla których ważna jest instytucja małżeństwa. Zaproszone są szczególnie małżeństwa które w lutym obchodzą kolejne rocznice sakramentu małżeństwa dla nich będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

 

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

6. Wszystkim członkom naszej wspólnoty parafialnej troszczącym się o naszą świątynię składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła, a wszystkim tym którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: