web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Miłosierdzia Bożego / 16.04.2023

 

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej racji zapraszamy na nabożeństwo w godzinę miłosierdzia, czyli o godz. 15.00. Święto Miłosierdzia jest świętym patronalnym Caritas, taca w tym dniu przeznaczona jest na cele charytatywne realizowane przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Na terytorium Polski można uzyskać dzisiaj odpust zupełny za pobożne odmówienie koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub w kaplicy wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu luby przechowywanego w tabernakulum. Dzisiaj o 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy małżeństwa naszej parafii, szczególnie te które w kwietniu obchodzą kolejne rocznice sakramentu małżeństwa. Msza św. odprawiana jest w intencji małżeństw z naszej parafii.

 

  1. Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę do NMP Wspomożycielki Wiernych. Intencje do nowenny możemy jeszcze składać do skarbony lub przesyłać drogą elektroniczną. Nabożeństwo jest odprawiane codziennie o godz. 17.45 do 23 kwietnia włącznie.

 

  1. Przypominamy, że w każdy piątek po Mszy św. wieczornej do 21.00 odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu, kończymy ją wspólnym odmówieniem Nieszporów.

 

  1. Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie w dniach od 29 maja – 6 czerwca 2023 r, pielgrzymka została przygotowana na zamówienie nasze parafii. Więcej informacji znajduje się na plakacie zamieszczonym w gablocie a także na stronach internetowych parafii.

 

  1. W roku akademickim 2023/2024 Wydział Teologii UWM w Olsztynie proponuje następujące zakresy kształcenia: nauczanie religii; muzyka sakralna; formacja kapłańska; mediacja rodzinna; coaching i tutoring rodzinny; diagnostyka konfliktów i reintegracja rodziny. Rejestracja kandydatów odbywa się w terminie od 07 czerwca 2023 do 11 lipca 2023 r.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych. Miłej i błogosławionej Niedzieli.

 


Podziel się tym wpisem: