web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela Miłosierdzia / 24.04.2022

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej racji zapraszamy na nabożeństwo w godzinę miłosierdzia, czyli o godz. 15.00. Bezpośrednio po nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia, Kino z Morałem zaprasza do oratorium na film pt. Oblicza Miłosierdzia, będący reportażem o łaskach i cudach z całego świata, otrzymanych dzięki nabożeństwu do Miłosierdzia Bożego. Święto Miłosierdzia jest świętym patronalnym Caritas, taca w tym dniu przeznaczona jest na cele charytatywne realizowane przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

 1. Na Święto Miłosierdzia nasza parafia otrzymała w darze namalowany obraz Jezusa Miłosiernego. Składam serdecznie podziękowanie ofiarodawczyni obrazu p. Halinie Mackiewicz.

 1. Dzisiejsza niedziela to trzecia niedziela miesiąca na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy małżeństwa naszej parafii, szczególnie te które w kwietniu obchodzą kolejne rocznice sakramentu małżeństwa. Msza św. odprawiana jest w intencji małżeństw z naszej parafii.

 1. Również dzisiaj z racji miesięcznego wspomnienia NMP Wspomożycielki Wiernych po wieczornej Mszy św. oddamy hołd Matce Bożej i rozpocznie się całodobowa adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Proszę o zapisywanie się na listę wyłożoną na ławce lub przez internet.

 1. Z racji trwającej Oktawy Wielkanocnej uroczystość św. Wojciecha została przeniesiona z 23 na 26 kwietnia (wtorek). Święty Wojciech jest głównym patronem Archidiecezji Warmińskiej, w swoich modlitwach pamiętajmy o naszej Archidiecezji.

 1. W środę o 17.30 nowenna gietrzwałdzka. Po Mszy świętej Wieczór Chwały.
 1. W sobotę, ostatni dzień miesiąca, miesięczne wspomnienie św. Jana Bosko, o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji dobrodziejów i wspólnot działających w parafii.
 1. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na katechezę nt. Eucharystii. Tak jak było to praktykowane wcześniej katecheza odbywa się 15 min przed każdą Mszą św. Serdecznie zapraszamy. Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna, rozpoczyna 14. tydzień biblijny.

 1. Od jutra rozpoczyna się Jerycho Różańcowe w Parafii NMP Ostrobramskiej przy ul Pana Tadeusza. Na adorację można się zapisać na liście w Parafii NMP Ostrobramskiej, jak również na liście internetowej na Facebooku „Olsztyńskie Jerycho Różańcowe”.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych. Miłej i błogosławionej Niedzieli.


Podziel się tym wpisem: