web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Niedziela  Miłosierdzia 07.04.2024

1.    Dzisiejsza niedziela ma wiele przydomków: przewodnia, biała, Miłosierdzia Bożego… O ten ostatni tytuł prosił sam Pan Jezus za pośrednictwem Świętej Siostry Faustyny. Od ponad dziesięciu lat tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Chcemy uwielbiać nieskończone Boże miłosierdzie, a jednocześnie podjąć refleksję, czy sami jesteśmy miłosierni. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w działalność naszego parafialnego CARITASU. Z racji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo w godzinę miłosierdzia, czyli o godz. 15.00.

 

2.    Z racji przeżywanych w ostatnim czasie wielkich dni Wielkiego Tygodnia i oktawy wielkanocnej jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia.

 

3.    Przypominamy, że w każdy piątek po Mszy św. wieczornej do 21.00 odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

4.    W przyszłą niedzielę, która będzie przeżywana jako Niedziela Biblijna, rozpoczniemy Tydzień Biblijny. W tym szczególnym Tygodniu, ale nie tylko, zachęcamy wszystkich Parafian do wzięcia Pisma Świętego, jego czytania i medytowania.

 

5.         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

6.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych. Miłej i błogosławionej Niedzieli.

 


Podziel się tym wpisem: