web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

IV Niedziela Wielkanocna 25.04.2021

 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Módlmy się więc gorliwie o nowe powołania.
 2. Zapraszamy dzisiaj na adorację od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Jest ona kontynuacją adoracji związanej z miesięcznym wspomnieniem NMP Wspomożycielki Wiernych.
 3. We wtorek 27 kwietnia przypada kolejny dzień nowenny do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Nabożeństwo odprawimy o godz. 17.30. We wtorek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 4. W sobotę 1-go maja obchodzić będziemy wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na apel Maryjny o godz. 21.00 w kościele, w trakcie nowenny do Wspomożycielki apele będą w wyznaczonych miejscach na obszarze parafii.
 5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, z racji na nabożeństwo majowe rozpocznie się ono o godz. 16.30.
 6. Również w sobotę, w Gietrzwałdzie odbędzie się drugie modlitewne czuwanie, podczas, której będzie rozważana druga boleść Matki Boskie Bolesnej – Ucieczka do Egiptu. Ofiarowana jako ekspiacja za grzechy przeciwko Kościołowi Świętemu, za prześladowanych wyznawców Chrystusa… Plan czuwanie na plakacie w gablocie.
 7. W następną niedzielę Msza św. o godz. 8.00 w int. Róż Żywego Różańca a po Mszy św. konferencja i zmiana tajemnic.
 8. Informujemy, że w dniach od 10 do 17 maja odbędzie się w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Proszę bardzo o mobilizacje w tym czasie i zapisywanie się na poszczególne godziny adoracji. Potraktujmy to jako duchowe przygotowanie naszej parafii do Odpustu, który będziemy przeżywać 23 maja. Niech każdy z nas złoży duchową ofiarę w postaci poświęconego czasu na modlitwie na rzecz odnowy duchowej naszej parafii.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 10. Informuję, że został wykonany witraż w oknie znajdującym się na chórze. Projekt zaakceptował i podpisał umowę z wykonawcą ks. Dariusz Makowski, on też zabezpieczył pieniądze na ten cel.
 11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Wspomożycielki Wiernych, Patronki naszej parafii

Podziel się tym wpisem: