web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkanocna 23. 04. 2023

  1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego. „Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” – mówił Święty Hieronim. Niech będzie to czas szczególnego zasłuchania i rozważania słowa Pana.

 

  1. Na jutro przeniesiona jest uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski i Archidiecezji warmińskiej, Msze św. godz. 9.00 i 18.00. Także jutro z racji miesięcznego wspomnienia NMP Wspomożycielki Wiernych oddamy hołd Matce Bożej i rozpocznie się całodobowa adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Proszę o zapisywanie się na listę wyłożoną na stoliku za ławkami.

 

  1. We wtorek przypada święto św. Marka Ewangelisty. W czwartek święto św. Katarzyny patronki Europy.

 

  1. W środę zapraszamy na Wieczór Chwały rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, następnie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia a także modlitwa wstawiennicza.

 

  1. W czwartek o godz. 17.30 z racji 27 dnia miesiąca, odprawimy nowennę do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

 

  1. Przypominamy, że w naszej parafii odbywają się lekcje języka angielskiego w ramach Oratorium Seniora. Zapraszamy do dołączenia, spotkamy w czwartki po Mszy św. o godz. 9.00.

 

  1. Codziennie przed Mszą św. wieczorną odmawiany jest w naszym kościele różaniec ponawiam mój apel do członków Żywego Różańca do udziału w tej ważnej dla naszej parafii modlitwie. Także inni parafianie mogą włączyć się w modlitwę różańcową.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy nieustannego doświadczania mocy Bożego słowa i wzrastania w posłuszeństwie Jego zbawczej woli.

Podziel się tym wpisem: