web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkanocna 14. 04. 2024

 

1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Pragnę zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.

 

2. Jutro, 15 kwietnia rozpoczyna się comiesięczna nowenna do NMP Wspomożycielki Wiernych, zapraszam do składania intencji do wyznaczonej skarbony. Nowenna będzie odprawiana o godz. 17.45.

 

3. W ramach Tygodnia Biblijnego Wspólnota Słowo Życia zaprasza na nabożeństwo Słowo Bożego, które odbędzie się w środę po Mszy św.

 

4. W czwartek, 18 kwietnia po Mszy świętej odbędzie spotkanie członków Męskich Plutonów Różańca. Zapraszamy.

 

5. Zapraszamy na kolejną projekcję serialu The Chosen, odbędzie się ona w niedzielę 21 kwietnia o. godz. 14.00 w naszym Oratorium.

 

6. Codziennie przed Mszą św. wieczorną odmawiany jest w naszym kościele różaniec ponawiam mój apel do członków Żywego Różańca do udziału w tej ważnej dla naszej parafii modlitwie. Także inni parafianie mogą włączyć się w modlitwę różańcową.

 

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy nieustannego doświadczania mocy Bożego słowa i wzrastania w posłuszeństwie Jego zbawczej woli.


Podziel się tym wpisem: