web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

III Niedziela Wielkanocna 04. 2021

  1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.
  2. Trwamy w nowennie do Patronki naszej parafii NMP Wspomożycielki Wiernych. Nabożeństwo odprawiane jest codziennie o 17.30 do 23 kwietnia włącznie.
  3. Dziś o godz. 18.00 Msza Święta dla małżeństw. Na tę Mszę zapraszamy szczególnie te małżeństwa, które w kwietniu obchodzą kolejną rocznicę ślubu, dla nich będzie okazja odnowienia przysięgi małżeńskiej.
  4. W Tygodniu Biblijnym zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego. Odbędzie się ono w środę po Mszy św. wieczornej w ramach spotkania wspólnoty Słowo Życia. Chciejmy poświęcić chwilę czasu, aby doświadczyć spotkania z Bogiem we wspólnym rozważaniu Jego słowa.
  5. W piątek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski i Archidiecezji Warmińskiej. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech.
  6. Osoby skupione w Różańcu Rodziców oraz w Różach żon modlących się za mężów zapraszam w sobotę 24 kwietnia br. na Mszy św. o godz. 10.00.
  7. W sobotę 24 kwietnia na Mszy św. o godz. 18.00, która sprawowana będzie w intencji Ojczyzny, Ojca świętego i Radia Maryja, oddamy hołd Patronce naszej Parafii Wspomożycielce Wiernych. Po Mszy św. rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godziny 21 00. Adoracja jest skrócona, gdyż następny dzień to niedziela. Adorację będziemy konturować w niedzielę od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła, wiele z nich wpływa na konto bankowe. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Wspomożycielki Wiernych, Patronki naszej parafii.
  10. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Felicja Ferst. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

Podziel się tym wpisem: