web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

II Niedziela po Bożym Narodzeniu 02.01.2021

 

1.     Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom (kolekta mszalna).      

2.     Od poniedziałku do końca czerwca będą odprawiane codziennie Msze św. o godz. 9.00.

3.     We wtorek nasza parafia wyznaczona jest w diecezji jako parafia adoracji. Dlatego zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9.00 do 18.00. Proszę o wpisywanie się na listę wyłożoną w kościele. Również we wtorek o godz. 17.30 różaniec, a następnie Msza św. za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.

4.     W środę o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa. 

5.     W czwartek – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i o 18.00 z poświęceniem kredy, kadzidła i wody. Święto Trzech Króli jest świętem nakazanym z obowiązkiem uczestniczenia we Mszy św. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Misje. Również w czwartek o godz. 23.00  zostanie odprawiona Godzina Święta.

6.     W Uroczystość Objawienia Pańskiego w wielu miejscach organizowany jest Orszak Trzech Króli. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które jest radosną manifestacją wiary i przywiązania do tradycji chrześcijańskiej.

7.     W tym tygodniu rozpoczynamy kolędę w zwyczajnej form ie

Poniedziałek            3.01                           ul. Brzozowa        

Wtorek                           4.01                           ul. Wczasowa strona nieparzysta     

Środa                             5.01                           ul. Wczasowa stroma parzysta                       

Piątek                           7.01                          ul. Wakacyjna      

Sobota                           8.01                           ul. Jagodowa       

Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 16.00, w sobotę od godz. 10.00. Kapłan przyjdzie do domu w maseczce, zdezynfekuje ręce, dla bezpieczeństwa nie będzie przebywał dłużej niż 15 min. Jeśli taka będzie wola mieszkańców kapłan może się pomodlić przed domem i poświęcić dom z zewnątrz. 

8.     W piątek 7 stycznia od godz. 9.00 odwiedziemy chorych. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja wynagradzająca zakończona wspólnym odmówieniem nieszporów.

9.     W przyszłą niedzielę, 9 stycznia po Mszę św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. 

10.  8 stycznia 2022 r. w Olsztynie w parafii Św. Arnolda Mszą Świętą o godz. 18.00  rozpocznie się sześćdziesiąte dziewiąte Jerycho Różańcowe

11.  Zachęcamy do czytania naszej gazetki 

12.  Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła a wszystkim tym którzy w najbliższym tygodniu obchodzą swoje imieniny bądź urodziny życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Wspomożycielki Wiernych.


Podziel się tym wpisem: