web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

B o ż e   N a r o d z e n i e 25. 12. 2022

 

1.   Dziś, w uroczystość Narodzenia Pańskiego, pochylamy się nad tajemnicą Boga, który dla nas i dla naszego zbawienia stał się człowiekiem. Niech to wydarzenie napełnia nas radością i Bożym światłem. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego świętowania, otwartości na przychodzącego Pana i Jego moc. Niech Bóg udziela wam obficie swoich darów, wspomaga swoim słowem i błogosławieństwem na drogach codzienności.

 

2.   Jutro w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia wspominamy pierwszego męczennika św. Szczepana. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i o 18.00.

 

3.   We wtorek, 27 grudnia o godz. 17.30 zostanie odprawiona nowenna gietrzwałdzka.

 

4.   W środę, 28 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne czuwanie przy żłóbku w ramach comiesięcznego Wieczoru Chwały. Czuwanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00.

 

5.   W sobotę, ostatni dzień roku, Sylwestra. Na Mszy św. wieczornej podziękujemy za mieniony rok. O godz. 21.00 rozpocznie się w naszym kościele adoracja Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, przez pierwszą godzinę będzie animowana przez Wspólnotę Dusz Najmniejszych, druga godzina adoracji będzie w ciszy. Czuwanie zakończymy Mszą św. o godz. 23.00. Po Mszy św. zapraszamy do oratorium na wspólne świętowanie.

 

6.   W przyszłą niedzielę będziemy celebrować święto Bożej Rodzicielki. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca Msza św. o godz. 8.00 w int. Żywego Różańca. Z racji na Nowy Rok nie będzie katechez na temat. Mszy św.

 

7.   Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego (dzisiejszy numer jest podwójny i kosztuje 15 zł) i zabierania gazetki parafialnej Echo Wspomożycielki.

 

8.   Informujemy, że odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się 2 stycznia.

 

9.   Dziękujemy parafianom, którzy poświęcili swój czas i zdolności, aby przygotować naszą świątynia na Boże Narodzenie. Dziękujemy panu Tomaszowi Kuckowi za ofiarowaną choinkę.

 

10.   Wszystkim naszym parafianom i gościom raz jeszcze życzymy Bożonarodzeniowej radości i pokoju serca. Na radosne świętowanie Bożego Narodzenia przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.


Podziel się tym wpisem: