web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Prośba od naszych parafian❗️

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego wnuka Filipka Jabłońskiego, ponieważ bez pomocy i wpłat dobrych ludzi nie zdołamy mu pomóc.

Filip urodził się z zespołem wad wrodzonych kostnych – wadą rdzenia kręgowego w odcinku lędźwiowym, zakotwiczeniem rdzenia kręgowego, wadami kości miednicy oraz prawej stopy. Ma niedorozwój kości piszczelowej, co oznacza, że jego prawa nóżka rośnie wolniej❗️

To wpływa na kłopoty z poruszaniem, wykrzywienie kręgosłupa, deformację ciała, a co za tym idzie – kalectwo❗️ Jedynym ratunkiem na w miarę normalne życie jest złożona operacja biodra i stopy, osteotomia kości piszczelowej i strzałkowej, przeszczep ścięgien, implantacja gwoździa śródszpikowego, którego celem jest wydłużenie prawego podudzia.

Ta operacja może zostać przeprowadzona w Warszawie w Instytucie doktora Drora Paley’a – światowej sławy eksperta z zakresu ortopedii dziecięcej i jest jedyną szansą, by Filip był sprawnym, zdrowym dzieckiem i mógł w końcu bez przeszkód biegać, skakać i jeździć na swojej ulubionej hulajnodze.

Zbiórka funduszy na operację odbywa się przez fundację „siępomaga”. Poniżej jest jeszcze link do fundacji „siepomaga”, gdzie odbywa się zbiórka funduszy na operację i rehabilitację Filipa.

https://www.siepomaga.pl/filip-jablonski

Dziękujemy – Helena i Bolesław Jabłońscy


Podziel się tym wpisem: