web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Jerycho Różańcowe – formularz zapisów – transmisja na żywo

W poniedziałek (10 maja) po Mszy Świętej rozpoczęło się Jerycho Różańcowe, które potrwa do poniedziałku 17 maja. Jerycho Różańcowe to modlitwa non stop w dzień i w nocy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem na różańcu. Zapraszamy do modlitwy. W kościele wyłożone są listy na które można się zapisywać oraz w załączonym niżej w linku formularzu ⤵️

https://docs.google.com/document/d/1XDvoH-3u2u0jAZURs8f_G3mwW1qSxNIzQyTz2zvC8Rc/edit?usp=drivesdk

Jerycho Różańcowe – nieustająca modlitwa Różańcowa za Kościół i Ojczyznę przed Najświętszym Sakramentem w parafii NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie w dniach od 10 do 17 maja 2021 r.

Transmisja na żywo https://www.youtube.com/watch?v=0u0xMCP2ceA

Panie Jezu,

🔥 Radując się ze spotkania z Tobą poświęcamy się Tobie i tę cząstkę Kościoła Powszechnego, jaką jest Archidiecezja Warmińska, nasz kraj, kontynent i wszystkich ludzi na całym świecie.

🔥 Przepraszamy Cię Panie Boże w Trójcy Jedyny za grzechy własne, w naszych rodzinach, za grzechy całego polskiego Narodu, za grzechy świata i prosimy o Miłosierdzie Boże dla nas wszystkich.

🔥 Obdarzaj obfitością łask swoich Ojca Świętego, Pasterzy Kościoła, Kapłanów. Błogosław im na każdy dzień ich posługi. Zachowaj w świętości całe Duchowieństwo. Poślij Panie Jezu robotników wielu na żniwo Ewangelii – do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego.

🔥 Powierzamy Ci w opiekę Ojca Świętego Franciszka, naszego Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego, proboszcza tej Parafii, kapłanów, służbę liturgiczną oraz całe Duchowieństwo, prosimy O wszelkie łaski potrzebne dla tej parafii. O liczne zaangażowanie się wiernych tutejszej parafii w Adorację Najświętszego Sakramentu i ciągłą modlitwę różańcową.

🔥 Wejrzyj na sprawujących władzę w naszych miastach i wioskach. Niech pełnią swe zadania w duchu służby i braterskiej miłości.

🔥 Twej opiece zawierzamy rodziny całej archidiecezji. Umacniaj miłość i jedność małżeńską, broń rodzące się życie, by każde dziecko było chciane i kochane.

🔥 Otocz opieką młode pokolenie. Pomóż im pokonywać wszelką beznadziejność, pomóż im stawać się silniejszymi od wszystkiego co ich otacza.

🔥 Prosimy o opiekę i prowadzenie dla wszystkich profesorów, nauczycieli pracujących na terenie naszej archidiecezji. Niech swoje posłannictwo wypełniają w duchu służby narodowi, młodemu pokoleniu, ukazując im prawdę, dobro i miłość do człowieka.

🔥 Zachowaj wszystkich ludzi pracy, w różnych warsztatach, biurach i urzędach, w przemyśle i handlu. Otocz opieką lekarzy i cały personel służby zdrowia, policję, przedsiębiorców, inżynierów i ludzi pióra. Bądź nadzieją dla bezrobotnych.

🔥 Otaczaj opieką wszystkich chorych i cierpiących, tych przeżywających chorobę w szpitalach i w różnych zakładach opieki, oraz przeżywających cierpienie w samotności swoich mieszkań i domów. Daj konającym spokojną i dobrą śmierć, szczególnie zbawienie dla każdej duszy konających w ciężkim grzechu.

🔥 Powierzamy Ci naszych Braci w wierze, prześladowanych Chrześcijan, umacniaj ich darem męstwa i odwagi. Dla prześladowców i wszystkich wrogów Kościoła Świętego prosimy o łaskę poznania Ciebie, o nawrócenie.

🔥 W chwili ciszy – intencje własne modlących się.

🙏 Maryjo! Otocz rodzinę archidiecezjalną swą macierzyńską opieką i strzeż jej świętości. Uproś nam stałość w wierze i świętość życia. Złącz nas w zgodzie i bratniej miłości. Daj naszej archidiecezji spokojny i chwalebny byt w prawdzie, sprawiedliwości i wolności dzieci Bożych. Bądź naszą Królową i Panią, Natchnieniem i Patronką. Złącz nas na zawsze z Chrystusem i Jego świętym Królestwem. Amen.🙏


Podziel się tym wpisem: