web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Komunikat o rekrutacji

Archidiecezjalne Przedszkole im. św. Mikołaja w Olsztynie, prowadzone przez siostry salwatorianki, przy ul. Sosnowej 7 (osiedle Likusy), od 1 lutego rozpoczęło nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Przedszkole działa już 33 lata i zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, profesjonalną opiekę, katolickie wychowanie i bardzo dobre przygotowanie dzieci do szkoły. Plusem przedszkola jest to, że kosztuje tylko „1 zł” za godzinę ponad podstawę programową. (podobnie jak przedszkola miejskie). Bliższe informacje można uzyskać w przedszkolu i na stronie internetowej przedszkola: http://archprzedszkole.pl/

KOLEJNE REKRUTACJE

1. W Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Świętej Rodziny w Olsztynie rozpoczął się nabór na rok szkolny 2021/2022. 2. Przyjmowane są dzieci i uczniowie do: ◦ Niepublicznego Przedszkola im. Świętej Rodziny przy Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 11.

◦ Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny przy Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 11.

◦ XIII Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego i do Technikum informatycznego Katolickiego przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Mickiewicza 10.

3. Zaproszenie skierowane jest do dzieci i młodzieży, którzy chcieliby uczyć się i wzrastać w przyjaznym środowisku promującym wartości katolickie.

4. Plakat informacyjny wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej Parafii.Więcej informacji znajduje się na plakacie i na stronach internetowych Katolickiego Zespołu Edukacyjnego im. Świętej Rodziny www.zsk.olsztyn.pl


Podziel się tym wpisem: